Sil Ceramiche

Sil Ceramiche

Příběh společnosti SIL CERAMICHE začíná v roce 1955 v italském Sassuolo, kde si pan Henry Silingardi založil společnost a provedl první dodávky keramiky na území Itálie. Profesionální přístup, trvalá snaha o inovace a kvalitní produkty jej úspěšně dovedly k úspěchu na trzích nejen v Itálii, ale po celé Evropě.

Nabídka pokrývá celé spektrum obkladů a dlažeb pro každý pokoj v domě, Váš obchod i vaše podnikání. Keramika všech typů povrchových úprav pro vnitřní a venkovní použití v nepřeberném množství druhů a velikostí od mozaiky až po velké desky o rozměrech 100 x 300 cm včetně lepidel a tmelů pro jejich pokládání. Porcelánová podlaha ze všech typů silné i nízké, monocottura.

Nové kolekce desek LIGHT KER je vyrobena nejmodernější technologií, dosahuje velikostí 1 x 3m při tloušťce 5 mm. Výzkum, píle, preciznost a jedinečný design.

Firma investuje velké prostředky do nového výzkumu produktů a oblasti image firmy, pečlivě sledují měnící se trh. Institucionální obraz vytvořený v letošním roce s přijetím nové "corporate identity", což představuje další povinnost k udržení a zvýšení věrnosti a ocenění vybrané klientely.Tato nová investice pomůže dále upevnit vztahy s našimi prodejními partnery, jakož i podporu jejich činnosti a navýšení jejích zisků. Kolekce s vysokým rozsahem velmi kvalitní keramiky. Neustávající myšlenky a snaha vytvořit významný projekt, který si klade za cíl stát se autentickým výrazem nového, moderního životního stylu.

SIL CERAMICHE je nejlepší v obkladech a dlažbách pro stavební profesionály. Pohodlná a flexibilní řešení splňují všechny požadavky pro interiér a nabízí vynikající hodnotu za peníze.

Floorkoll Special je odvětví společnosti určené pro stavební lepidla a tmely, které nabízí komplexní služby pro řemeslníky.

Moderní technologie v kombinaci s kvalitními materiály, vysoce odolným cementem, inertními materiály a přísadami jsou vybraných pro blaho koncových uživatelů. SIL CERAMICHE STORE ­dosahuje pokrytí území více než 20 "franchising" prodejních míst a dokončuje tak obchodní politiku, která je zaměřena i na koncové uživatele. Kompletní strategický projekt nabízející řadu konkurenčních výhod a možností jak lépe konkurovat na trhu.

Společnost si klade za cíl stát se pevným opěrným bodem na trhu s keramikou pro koncového uživatele a své distributory. Klade důraz na respektování rodiny, obchodních a společenských hodnot, které nám jsou vždy připomínány. Tyto cíle budou skutečně zaručeny pevnými etickými pravidly, jako je poctivost, čest, přesná komunikace a dostupnost, obětováním se pro druhé a firemní klienty.

Katalog 2017

prohlédnout katalog

Katalog 2015

B-Stone 5B-StoneBig BasicBreccia 5CarcallaCementineCity LiveDreamsForestCharmeI LegniLightkerLineLithosMoreNatureOudProjectQuarziteReflexSatinScintileShabby StyleShades 3+5SnowUrban SuiteWoodstripesCersaie

Katalog 2014

Big BasicCarcalla 2CementineCity Live 2DreamsEternitiCharme 2LineLithos 5More 5Natura AltaNatureOud 2ProjectQuarziteReflexSatinScintilleShabby 2Shades 3SnowUrban Suite 2Warm TouchWoodstripes 5