Antonio Lupi

Antonio Lupi

Společnost Antonio Lupi je klasickou ukázkou rodinné firmy s původem v Toskánsku, která se již šedesát let zabývá designem a výrobou bytových doplňků.

Charakteristickým rysem této stále se rozrůstající společnosti, je její schopnost neustálých inovací vlastních produktů, přičemž průběžně investují do nových výrobních technologií a spolupracují s renomovanými designéry z celého světa.

Možná až příliš vysoko nastavená úroveň péče o zákazníka a rozmanitá škála kolekcí s hlubokým citem pro detail, jsou klíčové faktory, které inspirují rodinu Lupi. Individuální přístup tak umožňuje přizpůsobit každý produkt dle požadavků klientů. Nabízí širokou škálu koupelen. Od jednoduchého návrhu, až po vytvoření komplexního moderního stylu s novým úhlem pohledu na klasické tvary.

Přestože v počátcích se Antonio Lupi zabýval výlučně výrobou koupelnových doplňků a zrcadel, dnes jeho produkce zahrnuje celý interiér. Aktivně spolupracuje s evropskými designéry, mezi které patří např. Carlo Colombo, Nevio Tellatin, Mauro Carles, Michel Bouquillon, Domenico de Palo, Riccardo Fattori, Mario Ferrarini, Oscar a Gabriele Buratti.

V roce 2014 rozšířil Antonio Lupi své aktivity o projekt LA CUCINA, který pro něho navrhl Marco Casamonti / Associace Architektů, čímž vstoupil i do světa kuchyňského designu.

Katalog 2017

prohlédnout si katalog