Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica se nachází ve městě Fiorano Modenese - srdci italských obkladů. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na keramické a porcelánové dlaždice, vyrobené za pomocí nejvyspělejších evropských technických zařízení a posledních dostupných digitálních technologií.

Laboratoře společnosti rozvíjí produkty podle italského stylu a módy a jsou striktně vyrobeny v souladu s evropskými standardy a normami.  V nabídce společnosti naleznete velkou řadu skleněných mozaik vhodných jak pro rodinné domy, tak i veřejná místa a průmyslové objekty.

V programu dlažeb a obkladů, můžete nalézt produkty mnoha různých velikostí, od 20x20 cm do 80x180 cm, tloušťka od 5,5 mm do 20 mm, produkty leštěné, matné, strukturované i protiskluzové. Společnost je k dispozici svým partnerům pro potřeby jejich klientů i v rámci speciálních produktů. Technické oddělení pro speciální aplikace je k dispozici profesionálům pro projekty obkladů stěn a zdvojených podlah.
 
Společnost Ambiente Ceramica má velmi kladný přístup k inovacím svých produktů a díky flexibilní struktuře společnosti také kvalitní servisní a marketingové zázemí pro své partnery a klienty. Ambiente Ceramica je vždy zaměřena na své zákazníky a jejich požadavky.

Jejím posláním je cituji: „Vytvářet keramickou kulturu pro dokonalý život a umělecký prostor."

Katalog 2017

prohlédnout si katalog

Katalog 2015

prohlédnout si katalog

Katalog 2014

prohlédnout si katalog