Partneři

Antonio Lupi

Antonio Lupi

Společnost Antonio Lupi je klasickou ukázkou rodinné firmy s původem v Toskánsku, která se již šedesát let zabývá designem a výrobou bytových doplňků.

La Guglia & KIS

La Guglia & KIS

Dne 26.června 2015 došlo ke sloučení dvou velkých společností OSCAR FOR PORCELAIN AND CERAMIC PRODUCTION srl a společnosti GRUPPO CBS pod jedinou obchodní značku.

Alco Ceramiche

Alco Ceramiche

Společnost Alco Ceramiche se výrobě dlažeb a keramických obkladů věnuje více než 30 let. Produkty Fiorano Modenese pramení z potřeby vytvořit dokonalou rovnováhu mezi inovací a zkušeností a jsou zárukou stabilního výrobku

Paul Ceramiche

Paul Ceramiche

Paul & Co. Ceramiche je mladá značka, známá a oceňovaná pro nadšení, kompetenci a profesionalitu svého týmu, pro eleganci, design a kvalitu svých výrobků, vše zcela "Made in Italy". Designový potenciál je rozhodně jednou ze silných stránek Paul & Co..

Savoia Italia

Savoia Italia

Savoia Italia byla založena v roce 1976 s ideou několika podnikatelů v odvětví keramiky. V roce 1986 prošla významnou restrukturalizací a obnovou společnosti ve výrobě a dnes je možné ji řadit mezi nejživější a nejproduktivnější společnosti v okrese Modena.

Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica

Ambiente Ceramica se nachází ve městě Fiorano Modenese - srdci italských obkladů. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na keramické a porcelánové dlaždice, vyrobené za pomocí nejvyspělejších evropských technických zařízení a posledních dostupných digitálních technologií.

Faro Ceramiche

Faro Ceramiche

Faro Ceramiche byla založena v roce 1966 s cílem vytvořit společnost nabízející vysoce kvalitní obklady stěn a podlah. Díky velkému důrazu na detaily, technické a designové provedení finální produkty uspokojí potřeby i velmi náročných zákazníků.

Sil Ceramiche

Sil Ceramiche

Příběh společnosti SIL CERAMICHE začíná v roce 1955 v italském Sassuolo, kde si pan Henry Silingardi založil společnost a provedl první dodávky keramiky na území Itálie. Profesionální přístup, trvalá snaha o inovace a kvalitní produkty jej úspěšně dovedly k úspěchu na trzích nejen v Itálii, ale po celé Evropě.