O nás

O nás

EUROPEAN CERAMIC TRADE s.r.o.

Společnost je zaměřena na obchodní aktivity v oblasti keramických obkladů a dlažeb na území České a Slovenské Republiky a Evropské Unie. Našimi partnery jsou výrobní společnosti z Itálie. Podrobnější informace o zastoupených společnostech naleznete v sekci PARTNEŘI.

Partneři

U každého ze zastoupených výrobců zde naleznete všechny potřebné informace k produktům. Můžete si prohlédnout/stáhnout jejich katalogy ve formátu PDF, nebo se v galeriích seznámit s jejich realizacemi. Naleznete zde také informace o jejich historii, výrobních procesech a filosofii s jakou ke své produkci přistupují.

Výrobci a jejich produkty jsou ve svých regionech řazeni mezi ty nejvýznamnější a jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a precizním provedením. Jsme si plně vědomi odpovědnosti, která je toho součástí, jelikož nevhodně zvolený obklad či dlažba, mohou následně způsobit více škody, než užitku. Některé z produktů, které v naší nabídce naleznete, jsou na Evropském trhu absolutní novinkou a na jejich instalaci poskytujeme odborný dohled, nebo jejich instalaci realizuje přímo pracovní tým výrobce, aby bylo dodrženo správných postupů a bylo tak možné z naší strany poskytovat plnou záruku.

Pro architekty

Pokud jste architekt/ka, návrhář/ka či designér/ka interiéru, pokud máte bytové či koupelnové studio, tak budete moct v budoucnu využít náš interní klientský systém, který Vám po registraci a ověření nabídne rozšířené možnosti spolupráce. Budete mít přístup ke zpravodaji, ve kterém Vás budeme informovat o novinkách a akčních nabídkách.

Na závěr bych rád řekl, že pokud v naší nabídce nenaleznete produkt, který hledáte, neznamená to, že Vám jej neumíme dodat. Prosím, popište nám jej a náš obchodní tým Vám bude plně k dispozici.

Velice děkuji za čas, který jste mi věnovali a těším se na všechny Vaše dotazy a projekty.

Přeji Vám hezký den

GALIN NIKOLOV

jednatel firmy

Všeobecné obchodní podmínky

Partneři